Електронний каталог науково-технічної бібліотеки Вінницького національного технічного університету
рівняння параболічне
Документи:
- Tran, T. L. Про стійкість напівлінійних неавтономних єволюційних рівнянь у банахових просторах та її застосування до сильно параболічних рівнянь [Текст] / T. L. Tran, M. H. Nguyen // Український математичний журнал. – 2002. – 54, № 12. – С. 1714-1719.
- Абдуллаєв, В. М. Задача оптимального керування точками навантажування та їхніми функціями реакції для параболічного рівняння [Текст] / В. М. Абдуллаєв, В. А. Хашимов // Кібернетика та системний аналіз. – 2024. – Т. 60, № 3. – C. 120-134.
- Бокало, Т. М. Подвійно нелінійні параболічні рівняння зі змінними показниками нелінійності [Текст] / Т. М. Бокало, О. М. Бугрій // Український математичний журнал. – 2011. – Т. 63, № 5. – С. 612-628.
- Горбань, Н. В. Наближений оптимальний регулятор для слабко нелінійного еволюційного рівняння параболічного типу [Текст] / Н. В. Горбань, О. А. Капустян, О. В. Капустян // Кібернетика та системний аналіз. – 2021. – Т. 57, № 6. – С. 46-52.
- Гринців, Н. М. Задача Стефана слабковиродженого параболічного рівняння [Текст] / Н. М. Гринців // Український математичний журнал. – 2011. – Т. 63, № 5. – С. 640-653.
- Івасишен, С. Д. Фундаментальні розв'язки задачі Коші для деяких вироджених параболічних рівнянь типу Колмогорова [Текст] / С. Д. Івасишен, В. В. Лаюк // Український математичний журнал. – 2011. – Т. 63, № 11. – С. 1469-1500.
- Івасишен, С. Д. Задача Коші для одного класу вироджених параболічних рівнянь типу Колмогорова з додатним родом [Текст] / С. Д. Івасишен, В. А. Літовченко // Український математичний журнал. – 2009. – № 8. – С. 1066-1087.
- Івасишен, С. Д. Задача Коші для одного класу вироджених параболічних рівнянь типу Колмогорова з недодатним родом [Текст] / С. Д. Івасишен, В. А. Літовченко // Український математичний журнал. – 2010. – Т. 62, № 10. – С. 1330-1350.
- Ільченко, О. Існування розв'язку стохастичних диференціальних рівнянь в частинних похідних параболічного типу з випередженням [Текст] / О. Ільченко, Т. Шовкопляс // Вісник Київського національного університету ім. Т. Шевченка. Серія: Математика. Механіка. – Київ : Київський університет, 2016. – № 1 (35). – С. 27-32.
- Конет, І. Інтегральне зображення розв'язку мішаної задачі для системи еволюційних рівнянь параболічного типу на кусково-однорідному сегменті з м'якими межами [Текст] / І. Конет // Вісник Київського національного університету ім. Т. Шевченка. Серія: Математика. Механіка. – Київ : Київський університет, 2014. – № 1 (31). – С. 14-21.
- Конет, І. Інтегральне зображення розв'язку крайової задачі для системи еволюційних параболічних рівнянь на кусково-однорідній полярній осі з м'якими межами (англ. мовою) [Текст] / І. Конет, Т. Пилипюк // Вісник Київського національного університету ім. Т. Шевченка. Серія: Математика. Механіка. – Київ : Київський університет, 2015. – № 2 (34). – С. 9-17.
- Лазаренко, І. С. Квазіоптимальне керування в задачах із мінімальною енергією для параболічних рівнянь із нелокальними крайовими умовами [Текст] / І. С. Лазаренко // Системні дослідження та інформаційні технології. – 2013. – № 4. – С. 52-58.
- Літовченко, В. А. Цілковита розв'язність задачі Коші у просторах типу S для рівнянь, параболічних за Петровським [Текст] / В. А. Літовченко // Український математичний журнал. – 2002. – 54, № 11. – 1467-1479.
- Літовченко, В. А. Принцип локалізації розв'язків задачі Коші для одного класу вироджених параболічних рівнянь типу Колмогорова [Текст] / В. А. Літовченко, О. В. Стрибко // Український математичний журнал. – 2010. – № 11. – С. 1473-1489.
- Наконечний, О. Г. Наближені гарантовані середньоквадратичні оцінки функціоналів від розв'язків параболічних задач зі швидко коливними коефіцієнтами при нелінійних спостереженнях [Текст] / О. Г. Наконечний, О. А. Капустян, А. О. Чикрій // Кибернетика и системный анализ. – 2019. – Т. 55, № 5. – С. 95-105.
- Перун, Г. М. Задача Коші для стохастичного параболічного рівняння з відхиленням аргументу [Текст] / Г. М. Перун, В. К. Ясинський // Кібернетика та системний аналіз. – 2022. – Т. 58, № 6. – С. 114-119.
- Риндюк, В. І. Розв'язування біпараболічного рівняння теплопровідності за допомогою інтегрального методу прямих [Текст] / В. І. Риндюк, С. В. Риндюк, Н. І. Старушок // Сучасні технології, матеріали і конструкції в будівництві : науково-технічний збірник / ВНТУ. – Вінниця : ВНТУ, 2011. – № 2 (11). – С. 89-91.
- Симотюк, М. Крайова задача для виродженого параболічного рівняння [Текст] / М. Симотюк, І. Тимків // Вісник Національного університету "Львівська політехніка" / МОНМС України, НУ "Львівська політехніка". – Львів : Львівська політехніка, 2014. – № 804 : Фізико-математичні науки. – С. 57-64.
|