Електронний каталог науково-технічної бібліотеки Вінницького національного технічного університету
рівняння Лапласа, Laplace equation
Документи:
- Алієв, А. Ю. Чисельне розв'язання нелокальної задачі Діріхле для рівняння Лапласа [Текст] / А. Ю. Алієв // Вісник Вінницького політехнічного інституту. – 2013. – № 1. – С. 140-144.
- Барняк, М. Я. Побудова розв'язків крайових задач для рівняння Лапласа в областях обертання з ребристою межею [Текст] / М. Я. Барняк // Український математичний журнал. – 2009. – № 5. – С. 579-595.
- Бузелмат, А. Позитивні розв’язки еліптичного рівняння з потенціалом зміни знака та градієнтним членом (анг. мов.) [Текст] / А. Бузелмат, Багурі Х. Ель, А. Гміра // Mathematical Modeling and Computing. – 2023. – Vol. 10, № 4. – С. 1109–1118.
- Дауді, Дж. Розв’язування задачі Коші для еліптичного рівняння за допомогою алгоритму Бата (анг. мов.) [Текст] / Дж. Дауді, Ч. Таяні // Mathematical Modeling and Computing. – 2023. – Vol. 10, № 4. – С. 1119–1131.
- Дудикевич, А. Т. Використання неортогональних шаблонів при розв'язуванні задачі Діріхле для рівняння Лапласа на площині [Електронний ресурс] / А. Т. Дудикевич, А. І. Кардаш, С. М. Левицька // Вісник Вінницького політехнічного інституту. – 2015. – 3 (120). – С. 102-108.
- Дудикевич, А. Т. Використання неортогональних шаблонів при розв'язуванні задачі Діріхле для рівняння Лапласа на площині [Текст] / А. Т. Дудикевич, А. І. Кардаш, С. М. Левицька // Вісник Вінницького політехнічного інституту. – 2015. – 3 (120). – С. 102-108.
- Мутауекіл, Л. Існування періодичного розв'язку для p-лапласівського диференціального рівняння вищого порядку з багатьма аргументами, що відхиляються (англ. мов.) [Текст] / Л. Мутауекіл, О. Чакроне. – С. 410-428.
- Стефанська, Н. Розв'язання задачі Діріхле для стохастичних рівнянь Лапласа і Пуассона в кулі [Текст] / Н. Стефанська // Вісник Київського національного університету ім. Т. Шевченка. Серія: Математика. Механіка. – Київ : Київський університет, 2013. – № 1 (29). – С. 52-56.
|