Електронний каталог науково-технічної бібліотеки
Вінницького національного технічного університету

ПРАВИЛА КОРИСТУВАННЯ ЕК
          Семенюк, С. А.
    Збіжність за ймовірністю для задачі стохастичного оптимального керування в схемі усереднення [Текст] / С. А. Семенюк
    // Кібернетика та системний аналіз. – 2026. – Т. 62, № 4. – С. 165–171.

   Досліджено збіжність задачі стохастичного оптимального керування з марковськими переключеннями у схемі усереднення.

  УДК 519.21


            


Є складовою частиною документа Кібернетика та системний аналіз [Текст] : міжнародный науково-теоретичний журнал. – 2026. – Т. 62, № 4. – до № 1 2021 р. журнал виходив на рос. мові.



Теми документа






Український Фондовий Дім Інформаційно-пошукова система
'УФД/Бібліотека'