Електронний каталог науково-технічної бібліотеки
Вінницького національного технічного університету

ПРАВИЛА КОРИСТУВАННЯ ЕК
          Яковлев, С. В.
    Міро-орієнтоване моделювання задач неперервного максимального покриття в нечіткій постановці [Текст] / С. В. Яковлев, О. Б. Маций, А. В. Глушко
    // Кібернетика та системний аналіз. – 2026. – Т. 62, № 4. – С. 55-69.

   У роботі запропоновано міро-орієнтований підхід до моделювання та аналізу задач неперервного геометричного максимального покриття в нечіткій постановці.

  УДК 519.85:510.644


            


Є складовою частиною документа Кібернетика та системний аналіз [Текст] : міжнародный науково-теоретичний журнал. – 2026. – Т. 62, № 4. – до № 1 2021 р. журнал виходив на рос. мові.



Теми документа






Український Фондовий Дім Інформаційно-пошукова система
'УФД/Бібліотека'