Електронний каталог науково-технічної бібліотеки
Вінницького національного технічного університету

ПРАВИЛА КОРИСТУВАННЯ ЕК
          Кміть, І. Я.
    Коректність крайових задач для багатовимірних гіперболічних систем [Текст] / І. Я. Кміть, Б. Й. Пташник
    // Український математичний журнал. – 2008. – 60, № 2. – С. 192-203.

   Результати, отримані в даній роботі, стосуються класу двовимірних майже лінійних гіперболічних систем, які породжують лише n напрямків, але при цьому не зводяться до вищезгаданого діагонального вигляду.

  УДК 517.95


            




Теми документа






Український Фондовий Дім Інформаційно-пошукова система
'УФД/Бібліотека'