Електронний каталог науково-технічної бібліотеки
Вінницького національного технічного університету

ПРАВИЛА КОРИСТУВАННЯ ЕК
          Чорногор, Л. Ф.
    Особливості генерації великомасштабних збурень в іоносфері під дією моноімпульсного та періодичного радіовипромінювання нагрівного стенда [Текст] / Л. Ф. Чорногор, Є. Г. Жданко, Y. Luo
    // Радіофізика і радіоастрономія. – 2022. – Т. 27, № 3. – С. 188-202.

   Викладено результати аналізу особливостей генерації великомасштабних збурень в іоносфері під дією моноімпульсного та періодичного радіовипромінювання нагрівного стенда. Для впливу на іоносферу потужним радіовипромінюванням використовувався нагрівний стенд "Сура". Діагностика збурень проводилася на відстані 960 км від нагрівного стенда за допомогою доплерівського радара вертикального зондування. Уперше показано, що в період мінімуму сонячної активності реєстровані збурення в іоносфері на відстані близько 960 км від нагрівного стенда можуть виникати при ефективній потужності, рівній 25 МВт. Встановлено основні особливості у варіаціях доплерівських спектрів, викликані потужним радіовипромінюванням.

  


            


Є складовою частиною документа Радіофізика і радіоастрономія [Текст] : щоквартальний науковий журнал / НАН України. – 2022. – Т. 27, № 3.



Теми документа






Український Фондовий Дім Інформаційно-пошукова система
'УФД/Бібліотека'