Електронний каталог науково-технічної бібліотеки
Вінницького національного технічного університету

ПРАВИЛА КОРИСТУВАННЯ ЕК
          Денисенко, В. С.
    Об отображениях, сохраняющих устойчивость по Ляпунову нечетких систем Такаги-Сугено [Текст] / В. С. Денисенко, А. А. Мартынюк, В. И. Слынько
    // Український математичний журнал. – 2009. – № 5. – С. 641-649.

   Наведено общие принципы сравнения для отображений, что сохраняют стойкость, и установлено достаточные условия стойкости нечетких систем Тагаки-Сугено.


УДК 531.36

            


Є складовою частиною документа Український математичний журнал: науковий журнал / НАН України, ін-т математики. - К.: Інститут матаматики НАН України, 1949-



Теми документа






 
Український Фондовий Дім Інформаційно-пошукова система 'УФД/Бібліотека'